Nazlı Eda Yavuz

Kurucu Ortak ve CEO NEY Danışmanlık ve Eğitim

Nazlı Eda YAVUZ, Yönetici/Lider Koçu, Değişim Yönetimi Uzmanı ve Kıdem Sertifikalı Birkman Danışmanı Nazlı Eda, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Psikoloji bölümünü ve New York University Coaching, Leadership and Organizational Development programlarını tamamlamıştır. Amerika’da bulunduğu dönemde Business Success Coach Network grubuna 6. dil olarak Türkçeyi ve o zaman 17. ülke olarak Türkiye’yi katmıştır.

2012 ortalarında New York’dan İstanbul’a dönerek 2013 başında NEY Danışmanlık ve Eğitim’i kurmuştur. Merkez şehir İstanbul olmak üzere Global ortakları ile hem Türkiye’de hem de Dünya’da çalışmalarını sürdürmektedir.

2013 Kasım itibari ile Türkiye Bölgesi Sertifikalı Birkman Kullanıcıları Ülke Koordinatörlüğüne atanmıştır (BUG Koordinatörü). Mayıs 2015 itibari ile Kıdem Sertifikalı Birkman Danışmanı unvanını kazanmıştır. Halen Birkman Metodu Türk.e dil validasyon çalışmalarını yürütmektedir.

Türkiye’de bir ilk olan Koçluğun Psikolojik Sınırları (18CPD) eğitimini Association For Coaching Türkiye Başkan Yard. Meral Dal ile hazırlamış ve AC bünyesinde sunmaktadır.

Nazlı Eda, bilimsel koçluk ve değişim yönetimi metotları, Organizasyonel Davranış, Gestalt prensipleri ve Birkman Metodu yöntemini birleştirerek, İnsan Kapitali Yönetimi alanında değişim, gelişim çözümleri sunmakta ve eğitimler vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine onların ihtiyaç ve hedefleri doğrultusunda özel programlar hazırlamaktadır.

KOÇLUK, ORGANİZASYONEL GELİŞİM VE PSİKOLOJİ ALANINDAKİ SERTİFİKASYONLARI

Analyse Transactionnelle (IFAT) TA101 ve TA 202, Gestalt Therapy, Pozitif Koçluk, Birkman Metodu, İleri Seviye Birkman Metodu ve Birkman Metodu Kıdem Sertifikası, NYU Coaching ve NYU Leadership and Organizational Development Certifications